burmeh yaza lida fx15 biber hapı ile formda girin ilk Ona Girece

 

burmeh yaza lida fx15 biber hapı ile formda girin ilk Ona Gireceğim

Hahahaha

Yarışmadaki burmeh yaza lida fx15 biber hapı ile formda girin kelimesinde ilk onda iki sitem bulunuyor buda şuan üçüncü sayfada biraz kasalımda bunu da ilk ona sokalım. Bir hafta falan daha bu temayla yola devam edeceğim daha sonra burmeh lida fx15 kelimesini kasacağım en sonunda backlink kasacağım ama arada çok önemli işlemler yapacağım haberiniz olsun hee sonra demeyin ooo arkadaşım sen nasıl oluyorda birden fazla siteyi idare ediyorsun ilklere oynuyorsun burmeh yaza lida fx15 biber hapı ile formda girin yarışmasında eee buda profesyonellik :p Ama Yemin Ederim r10 forumda en yakın sürede biraz güzellik yapıcam moderatorlere (:

Birisi sürekli benimle uğraşıyor hadi hayırlısı. Bu Arada bir mod beni banlamıştı ama nerden bileyim başka birinin yüzünden 26 temmuzda banım açılacak eğer beklediğim para yatmamışsa 200 küsür traderi olan arkadaşı şikayet edeceğim. Bakalım beni iki günde bir banlayan moderatorler bu arkadaş hakkında neler yapacak (:

Beni onca zaman oyaladı ama ödeşiriz hepsiyle kısmet bu işler birgün benim onlara birgün onların bana işi düşecektir. Bu aralar çok kazık yedik atmasınıda iyi biliriz (:

İçimde susturmaya çalıştığım onca çığlık varki artık bir yerden hava kaçıracak diye korkuyorum.

Lanet olsun herşeye!!! inşallah bütün siteleriniz burmeh yaza lida fx15 biber hapı ile formda girin yarışmasında sandbox yer :p

You might also like:

burmeh yaza lida fx15 biber hapı ile formda girin air hokey

burmeh yaza lida fx15 biber hapı ile formda girin Yukseliş

burmeh yaza lida fx15 biber hapı ile formda girin denge oyunu

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !