burmeh yaza lida fx15 biber hapı ile formda girin ilk sıradayım

Merhaba arkadaşlar;

Yarışma da 15.05.2010 02,08 saati itibariyle burmeh yaza lida fx15 biber hapı ile formda girin kelimesinde birinci sıraya yükselmişim. Benim önümde olan diğer arkadaş ise baya gerilere gitmiş. R10 dan bu konu üzerine tartışıyorduk (Tartışmak Sohbet - Karşılıklı Konuşmak).  Arkadaşımız diğer sitemdeki yazıdaki gibi seo ve yarışmaları eleştirici bir şey söyledi burmeh yaza lida fx15 biber hapı ile formda girin yarışmasında. Kısaca seo blog açmakla link kasmakla hazır sistem kurmakla olmaz dedi. 

Evet haklıydıda. Fakat hem yarışmayı açan arkadaşların hemde bu yarışmalara katılcak arkadaşların işine gelmez bu türlü bir yarışma. Minimum com uzantılı ücretli bir site 15 tl civarında. burmeh yaza lida fx15 biber hapı ile formda girin Yarışmasına katılıpta 1000 tl yi ben alcam gözüyle bakıp 100 kişi com uzantılı site alsa ohoo domain firması zengin olur :p Aslında bir domainci ile anlaşırsalar daha ucuza falan diye sadece o domain register alan kişiler burmeh yaza lida fx15 biber hapı ile formda girin yarışması için bir çok kişi sıfır com uzantılı hazır sistem olmadan yarışmaya katılabilir. 

Neyse yarın baya geç kalacağım cumartesi malum gezmek eğlenmek diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü bizde cumartesi ve pazar günleri diğer günlerden çok daha fazla iş olduğundan burmeh yaza lida fx15 biber hapı ile formda girin kelimesinde bloguma ve diğer sitelere yazı yazamayacağım. Hadi hadi iyisiniz aşağılara düşerim bir kaç gün :p Şaka bir yana hergün 3 5 konu açmaya çalışacağım bu blogda sevdim bu blogu ben :p

Herkeze burmeh yaza lida fx15 biber hapı ile formda girin yarışmasında başarılar.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !