burmeh yaza lida fx15 biber hapı ile formda girin sitemap

Merhaba arkadaşlar;

burmeh yaza lida fx15 biber hapı ile formda girin Kelimesi ile katıldığım blogcu sitemde çok dandik birşey oldu. Siteyi  Site Yöneticisi Araçları Bölümüne ekleyemiyorum. Hatta birazdan bakayım birdaha deneyim. Şöyle bir sıkıntı oluyor ben buraya burmeh yaza lida fx15 biber hapı ile formda girin sitemde katıldım ama bura bize ait değil sonuçta bir sub domain dosya yüklemesi yok veya ftp bilgileri bize verilemez. Sadece meta ile blogcuyu Site Yöneticisi'ne kayıt edebiliriz..

Bunu denemediğimi sandınız tabiki denedim fakat doğrulanmadı diye kendini yırtmakla mesgul. burmeh yaza lida fx15 biber hapı ile formda girin kelimesi olduğundan dolayımı kabul etmiyor dedim fakat google da  arama yaptım 10 sayfada blogcu taradim bu olay ile ilgili sadece bir kişi çıktı bu olayı yaşayan. Fakat  onunda sorusuna kimse cevap vermemiş.Bir taraftan Diyorum ki sitemap olmadiği halde burmeh yaza lida fx15 biber hapı ile formda girin kelimesinde yukarılardayım ne gerek var sitemap a. Diğer yandanda burmeh yaza lida fx15 biber hapı ile formda girin kelimesinde düşmek istemiyorum yada yok olmak biz işimizi garantiye alalım.

Tabiki olmassa olmaz yapcak birşey yok. Hatta son kere deneyeceğim yöntemlede olmaz ise 1 Aylik pr3 sitemden link karşılığı veya tanıtım yazısı karşılığı bu olayı gerçekleştireceğim. Tabiki burmeh yaza lida fx15 biber hapı ile formda girin kelimesi ile bu yarışmaya katılmış olan arkadaşlar sevinecekler fakat burmeh yaza lida fx15 biber hapı ile formda girin kelimesi ile link eklemem ve tanıtım yazısını ücretsiz yazmam (:

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !